وبلاگ نویسان قرآنی پایگاه قرآنی رضوان - دانلود فیلم ایرانیوم
پایگاه قرآنی رضوان
هرکس می خواهد ما را بشناسد داستان کربلا را بخواند...

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary / لینک مستقیم دانلود

ایرانیوم نام فیلم مستندی است که توسط رافائل شور - یک محافظه کار خاخام اسرائیلی – کارگردانی شده است. صندوق کلاریون تولیدکننده مستند جهاد سوم، در جدیدترین پروژه “ایران هراسی اتمی” با تلفیق دو واژه ایران و اورانیوم، مستند “ایرانیوم” را ساخته که ایران را خطرناک‌ترین تهدید اتمی جهان معرفی کرده است. کارگردان ایرانیوم، ایران را به عنوان یک خطر هسته ای برای جامعه جهانی معرفی کرده است. در سایت اختصاصی این فیلم مستند ادعا شده است:

«از شروع انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹ ایران دشمنی تمام عیاری را برای غرب به نمایش گذاشته و با ایدئولوژی افراطی خود بیشتر از ۳۰ سال است که جهان را تهدید می‌کند و ما معتقدیم که این مستند مهمترین و به موقع‌ترین فیلمی است که ما می‌توانیم درحال حاضر بسازیم. »

شهره آغداشلو بازیگر ایرانی الاصل مقیم آمریکا که پیش از این فیلم ضد ایرانی سنگسار ثریا میم را در کارنامه خود داسته است، اینبار در مستند ایرانیوم، در مقام راوی قصد دارد جهان را نسبت به خطر ایران و ایرانی هشدار بدهد. آغداشلو پیش از انقلاب با  فیلم هایی مثل “گزارش” و “سوته دلان“  به شهرت رسید و در ۱۹۷۸ پس از خروج از کشور به انگلیس رفت و سپس از آنجا به لس آنجلس نقل مکان کرد. او پس از انقلاب با بازی در فیلم های سنگسار ثریا میم، فصل چهارم سریال ۲۴ و  خانه­ی صدام و خانه ای از شن و مه فعالیت خود را ادامه داد.

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

مدت زمان: ۵۶ دقیقه

کاری از: صندوق کلاریون (Clarion Fund)

کارگردان: رافائل شور (خاخام صهیونیست) (Raphael Shore)

راوی: شهره آغداشلو

منبع فایل: آخرالزمان

در این مستند با مجموعه‌ای از افراد همچون “آر. جیمز وولسی“ (R. James Woolsey) رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی(CIA)، “الیوت انجل” (Eliot Engel) نماینده دموکرات در کنگره، “مایکل لدین” (Michael Ledeen) متخصص ایران در شورای روابط خارجی، “برنارد لوئیس” (Bernard Lewis) از دانشگاه پرینستون، “سناتور جان کیل” (Jon Kyl) نماینده جمهوری‌خواهان از آریزونا، مصاحبه شده است که در هر مصاحبه هر کدام با اظهار کردن صحبت‌هایی چنین وانمود می‌کنند که ایران قصد دستیابی به سلاح هسته‌ای دارد. اما نکته جالب در این مصاحبه‌ها حضور تعدادی ایرانی خائن در این پروژه ایران­هراسی است. اسامی مصاحبه‌شونده‌های ایرانی دراین فیلم ۵۶ دقیقه‌ای بدین شرح است:

«محمدمحسن سازگارا» روزنامه‌نگار ایرانی: سازگارا از مقامات سابق ایران و یکی از مخالفان و فعالان سیاسی مقیم آمریکاست. وی عضو مدعو برنامه «آزادی بشر» (Human Freedom) در موسسه بوش بوده و سمت‌هایی نیز در موسسه سیاست خاورنزدیک در واشنگتن، دانشگاه ییل و هاروارد داشت.

«امیر فخرآور» روزنامه‌نگار ایرانی: فخرآور نویسنده و روزنامه‌نگار ایرانی است که چندین بار در ایران زندان رفته است. وی شورای مرکزی جنبش آزادی ایران را پایه‌گذاری کرد و در حال حاضر به‌عنوان دبیرکل اتحادیه دانشجویان ایران فعالیت می‌کند.

«ماندا زند اروین» رئیس و از پایه‌گذاران اتئلاف زنان ایرانی: زند اروین نویسنده و از فعالان حقوق بشر است که در ایران متولد شده و هم‌اکنون رئیس و از بنیانگذاران ائتلاف زنان ایرانی است. پیش از فرار از ایران، زند اروین در وزارتخانه‌های دولت ایران پست‌های کلیدی داشت.

ساخت این مستند در شرایطی است که رژیم اشغالگر قدس و بعضی از کشورهای اوپایی و آمریکا هزاران بمب هسته ای در انبار های خود ذخیره دارند و در تاریخی نه چندان دور از این گونه سلاح ها استفاده هم کرده اند! و هزاران نفر از مردم دنیا را از بین برده اند و اختلالات و بیماری های لاعلاجی را حتی در نسل های بعدی این قربانیان سبب شده اند حال با استفاده از تبلیغات مختلف خواستار ایجاد جنگ روانی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران هستند.

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

تهیه کنندگان این مستند ادعا کرده اند:

فیلم ایرانیوم اصول انقلاب را توضیح می‌دهد و به صورت تصویری دشمنی و خشونت ابراز شده توسط رهبران ایران را به نمایش می‌گذارد، فیلم به طور مستند نیات سوء رفتاری رژیم نسبت به شهروندان را به ترتیب تاریخی شرح خواهد داد و استفاده رژیم از ترور در خارج برای تحمیل کردن ضربات مرگبار نسبت به دشمنان خودساخته را به تصویر می‌کشد.”

تهیه کنندگان مستند ایرانیوم همچنین مدعی شده‌اند:

توسعه برنامه هسته‌ای ایران فقط به خطرات بزرگ قبلی ایران اضافه می‌کند، سناریوهای تهدیدات متعدد مطرحشده از طریق یک ایران هسته‌ای نیز کاملا واقعی و وحشت‌انگیز است، در تمام این مدت، قدرت‌های غربی و به ویژه آمریکا نسبت به مقاصد سوء رژیم ایران هشدار داده‌اند اما در عین حال بانک‌های غرب، شرکت‌ها و حتی دولت‌ها به خاطر میادین نفتی و دیگر منافع اقتصادی از انقلاب ایران حمایت کردند.”

در پایان این مستند ادعا شده است:

“با مدارکی که پشت ایدئولوژی اسلامی رهبران ایران است، “ایرانیوم” سناریوهایی را که ممکن است در صورت هسته‌ای شدن این کشور تندرو با آن مواجه شویم به تصویر می‌کشد و توضیح می‌دهد. این فیلم یک سری پیشنهادات برای مقابله با این تهدید ارائه می‌کند، فیلم گروه‌های ذی‎نفع و ذی‎نفوذ و تصمیم گیرندگان آمریکا را مورد هدف قرار می‌دهد. بعد از دیدن فیلم، عموم مردم قادر خواهند بود که ذات خطرناک تهدیدات را درک کنند و جنبشی که هدفش جلوگیری از پیشرفت بیشتر نظام ایران و زرادخانه هسته‌ای این کشور است، تقویت شود.”

ریتم این مستند بسیار تند است که در هشت قسمت اصلی روایت می­شود: (توضیحات این بخش از سایت آخرالزمان)

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

قسمت اول: یک انقلاب ( A RECOLUTION)

در این قسمت شرح مختصری از انقلاب با یک زاویه دید متفاوت و عجیب بیان میشود. به طوری که از محمد رضا شاه یک فرد مظلوم می سازد که تنها قصد وی آبادانی کشور است. این جمله که “شاه ایران را به سرعت مدرنیزه کرد” یکی از جملات کلیدی این بخش مستند است. سپس به رهبری آیت الله خمینی (نه امام خمینی) کسی که در این فیلم یک قهرمان میان مردم معرفی می شود مردم قیام می کنند و شاه را از کشور خارج می کنند.

اما کم کم رویه عادی به ناگاه تغییر میکند و در ادامه فیلم سعی می کند امام خمینی را فردی به اصطلاح سنتی جلوه داده شود و برای این کار سعی میشود از افراد سلطنت طلبی که تاریخ مصرفشان گذشته چون امیر فخرآور مصاحبه شود. برای اثبات این فرضیه مضحک مخالفت امام با آمریکا اصرار ایشان به قطع رابطه با آمریکا به معرض دید قرار می گیرد.حتی گریزی به تسخیر لانه جاسوسی زده می شود.

قسمت دوم: یک جمهوری اسلامی ( AN ISLAMIC REPUBLIC )

پس از آن که ذهن مخاطب آمریکایی با این مقدمه (مظلومیت آمریکا و شیطانی بودن سیاست ایران) کم کم آماده همراهی می شود تا هر مطلبی بیان شد بی چون و چرا قبول کند قسمت دوم آغاز می شود. در این قسمت به اسلامی بودن رژیم !!! ایران بسیار تاکید می شود و سخنان امام را به عنوان یک کاریزما میان مردم در مورد اینکه انقلاب باید اسلامی باشد بارها بیان میشود و جوری تصاویر سخنرانی و تظاهرات مردم کنار هم چیده شده اند که به مخاطب القا کنند که مردم گول خوردند.

قسمت سوم: ۳۰ سال ترور (۳۰ YEARS OF TERROR)

از این قسمت به بعد فیلم ریتم تندی به خود می گیرد و با ۱۰ دقیقه مقدمه بلافاصله وارد بحث اصلی می شود. ۳۰ سال ترور !! شاید این از نظر شما یک تعجیل غیر حرفه ای باشد ولی در واقع این اقدام فوق العاده ظریف مهندسی شده است.

KENNETH TIMMERMAN در همان ابتدا بیان می کند که:”اگر شما به دولت تروریست ایران نگاه کنید چیزی که متوجه خواهید شد این است که از همان ابتدای رژیم در ژانویه ۱۹۷۹ آنها تروریسم را به عنوان ابزاری برای سیاست استفاده کردند”.

سپس حزب الله را ساخته دست ایران معرفی می­کند. مخاطب آمریکایی پیش از این به قدری درباره حزب الله مورد شست و شوی مغزی قرار گرفته که این فیلم نیازی نمی بیند حزب الله را به عنوان یک تروریسم معرفی کند، و این نکته مطلبی اثبات شده است. سپس زیرکانه صحنه های خرابه ساختمان ها و گزارشات تلویزیونی را با استرس خاصی نمایش می دهد و تعداد آمریکایی که در این اتفاقات کشته شده اند بیان می کند. تقارن این دو صحنه دل هر آمریکایی را به درد می آورد.

سپس چند حادثه را به نام ایران صادر می کند و ذهن مخاطب را آماده میبیند که بیان کند حادثه ۱۱ سپتامبر با حمایت مستقیم ایران صورت گرفته است. همین کافیست که یک آمریکایی نه تنها از کشته شدن زنان و کودکان در ایران و لبنان توسط عوامل موساد و سیا ناراحت نشود بلکه به نظامیان خود افتخار کند.

صحنه هایی از اعدام زنی در ایران و به دنبال آن صحنه های مقابله نیروهای امنیتی با اغتشاشگران سال ۸۸ و سپس سنگسار زنی در ایران و بلافاصله پس از اینکه ترس به جان مخاطب افتاد صحنه ای از سان دیدن فرمانده کل قوا از نیروهای ارتشی روش خوبی برای تخریب شخصیتی وی است. در بینابین فیلم چندین بار سخنانی از دکتر احمدی نژاد، امام خمینی و مقام معظم رهبری در رابطه با لزوم نابودی اسرائیل و آمریکا نمایش داده می شود تا تشویش ذهن نسبت به عدم ارائه مدرک در مورد این فرضیات آرام یابد.

قسمت چهارم: گسترش محور (THE WIDENING AXIS)

همان گونه که از نام این قسمت مشخص است محوریت این قسمت روی مبحث صدور انقلاب در سرتاسر دنیا اشاره دارد و این امر را یک تهدید نسبت مردم جهان و بخصوص آمریکا می داند.

قسمت پنجم: ادامه برنامه هسته ای ( GOING NUCLEAR)

در این بخش به دلیل کمبود فرضیه، فیلم به فرضیه های مضحک من دراوردی روی می­آورد تا این را یک تهدید برای رویای آمریکایی (AMERICAN DREAM) معرفی کند. از جمله این فرضیه ها معرفی ایران به عنوان آغازگر جنگ تحمیلی و عدم نیاز ایران به انرژی اتمی با توجه به منابع غنی نیرو !!! و … است.

قسمت ششم: جهانی تحت تهدید ( A WORLD UNDER THREAT)

پس از اینهمه فلسفه بافی اکنون تهدید بزرگی با نام برنامه هسته ای ایران معرفی می­شود و مجدد به سخنرانی هایی مبنی بر لزوم نابودی اسرائیل و آمریکا تاکید می شود و ابراز می شود که هدف اصلی جمهوری اسلامی حمله به این دو کشور است.

این بخش دارای یک نکته بسیار حائز اهمیت است. البته می توان نام این نکته را یک گاف بزرگ هم نامید. در این بخش برای آنکه مخاطب هیچ شک و شبهه ای به دل خود راه ندهد با یک حرکت شیطنت امیز و البته آماتور این دو تصویر را به دنبال هم نمایش داد.

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم / Iranium Documentary

تصویر زیرین برای همه ما آشنا ست. اما ارتباط آن با تصویر بالا چیست؟

حضرت روح الله پس از ترور شهید مطهری در یک سخنرانی تاریخی و معروف فرمود : ” این نهضت باید زنده بماند ، و زنده ماندنش به این خونریزی هاست. بریزید خون ها را . ملت بیدار تر می شود. بکشید ما را … “

اما حرکت شیطنت آمیز این فیلم در این قسمت است که این صحنه جنایت را با تکه اول سخنرانی پشت سر هم آورده است. ” بریزید خون ها را !!!!” ” Come and bleed for us” . امام این سخن را خطاب به عوامل تروریستی اوایل انقلاب فرمودند و منظورشان این بود که هر قدر مردم ما را ترور کنید بیشتر آگاه میشوند. اما این زیرنویس موزیانه به این معناست که : برای ما خون بریزید. زنده ماندن این نهضت با این کشت و کشتار های ما محقق می گردد. و در این صورت است که رابطه عجیبی با تصویر زیرین پیدا می کند. و اینگونه ذهن مخاطب را مغلوب می کند.

قسمت هفتم: مقابله با رژیم (STOPPING THE REGIME )

در این قسمت در راستای اهداف اصلی فیلم اکنون ذهن مخاطب را توجیه می­کند که اکنون که چنین تهدیدی وجود دارد باید به اسرائیل حق داد که به ایران حمله نظامی کند.

قسمت پایانی: یک انقلاب جدید (A NEW REVOLUTION)

به نظر من پازل این مستند یک تکه گمشده داشت و آن اغتشاشات سال ۸۸ بود. در این قسمت با نمایش صحنه های اغتشاشات مردم ایران را خسته از ۳۰ سال دیکتاتوری رژیم ایران معرفی میکند و علنا از مردم جهان برای مردم ستم دیده !!! ایران درخواست کمک می کند.

کلمات کلیدی: فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم، Iranium Documentary، ایرانیوم، فیلم مستند، رافائل شور- خاخام اسرائیلی، صندوق کلاریون، مستند جهاد سوم، پروژه ایران هراسی اتمی،  انقلاب اسلامی، شهره آغداشلو، فیلم ضد ایرانی سنگسار ثریا میم، سوته دلان، Clarion Fund، خاخام صهیونیست، Raphael Shore، آر جیمز وولسی، R. James Woolsey، رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی-CIA، الیوت انجل-Eliot Engel، نماینده دموکرات در کنگره، مایکل لدین-Michael Ledeen، متخصص ایران در شورای روابط خارجی، برنارد لوئیس-Bernard Lewis، از دانشگاه پرینستون، سناتور جان کیل-Jon Kyl، نماینده جمهوری‌خواهان از آریزونا، محمدمحسن سازگارا، آزادی بشر-Human Freedom، موسسه بوش، موسسه سیاست خاور نزدیک در واشنگتن، امیر فخرآور، شورای مرکزی جنبش آزادی ایران، ماندا زند اروین، اتئلاف زنان ایرانی، رژیم اشغالگر قدس، جنگ روانی، برنامه صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران، یک انقلاب،A RECOLUTION، محمد رضا شاه، آیت الله خمینی، امام خمینی، تسخیر لانه جاسوسی، یک جمهوری اسلامی،AN ISLAMIC REPUBLIC، ۳۰ سال ترور، KENNETH TIMMERMAN، حزب الله، ۱۱ سپتامبر، عوامل موساد و سیا، صحنه های مقابله نیروهای امنیتی با اغتشاشگران سال ۸۸، دکتر احمدی نژاد، امام خمینی، مقام معظم رهبری، گسترش محور،  THE WIDENING AXIS، ادامه برنامه هسته ای، GOING NUCLEAR، رویای آمریکایی-AMERICAN DREAM، جهانی تحت تهدید- A WORLD UNDER THREAT، ترور شهید مطهری، مقابله با رژیم-STOPPING THE REGIME، لینک مستقیم، لینک مستقیم دانلود

»» بخش تصویری

.::. دانلود با کیفیت بالا .::.

(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۵۰*۶۳۰)

تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir


در مورد فایل های این نوشته به چند نکته توجه فرمایید:
اینجا دانلود کرده و آن را نصب نمایید.

لینک دانلود).


مشکلات احتمالی درمورد خرابی فایل یا خرابی لینک دانلود فایل های این نوشته در قسمت ارتباط با ما یا در بخش نظرات همین نوشته بیان کنید.
۱- اگر لینک دانلود چند قسمتی است، ابتدا تمام فایلهای مربوطه را دریافت کرده؛ سپس با کلیک روی فایل فشرده اولی اقدام به بازگشایی(Extract) فایل صوتی یا تصویری مربوطه به طور کامل نمایید. لازم به ذکر است برای این کار قبل از آن شما بایستی نرم افزار Winrar را از ۲- برای پوشش دادن سطح وسیعی از بازدید کنندگان سایت، فایل های تصویری سایت در سه کیفیت بالا با فرمت mkv. یا mp4. ، کیفیت متوسط با فرمت wmv. و کیفیت مخصوص نسخه موبایل با فرمت ۳gp. قرار داده شده است؛ به علاوه در بخش سخنرانی ها، فایل های صوتی آنها نیز در سه کیفیت بالا، متوسط و پایین با فرمت mp3. قرار گرفته شده است. ۳- اگر پس از بازگشایی فایل فشرده، پسوند فایل تصویری mkv. یا mp4. بود، برای نمایش آن از نرم افزار KMplayer استفاده نمایید ( ۴- در صورتی که لینک (های) دانلود مربوط به یک نرم افزار می باشد، پس از دانلود تمامی قسمتهای آن، فایل (های) مورد نظر را اکسترکت کرده و برای اجرا یا نصب نرم افزار در فولدر اکسترکت شده بر روی فایل اجرایی اصلی با پسوند exe کلیک کنید. ۵- در صورت خراب بودن لینک اصلی از لینک کمکی درج شده استفاده کنید؛ ابتدا روی لینک کمکی مورد نظر کلیک کنید، سپس در صفحه باز شده جدید به مدت چند ثانیه تأمل کرده تا لینک های کمکی از چندین سرور معتبر اشتراک گذاری فایل مانند [۲Shared ,RapidShare, MegaUpload, MediaFire, FileFactory, EasyShare] برای شما نمایان شود. از یک مورد به انتخاب خود استفاده کنید. ۶- نظرات خود در مورد این نوشته یا

جستجوهای ورودی:

 • دانلود فیلم ضد ایرانی ایرانیوم
 • دانلود فیلم ایرانیوم با زیر نویس فارسی
 • زیرنویس فیلم ایرانیوم
 • دانلود مستند ضد ایرانی ایرانیوم
 • دانلود ایرانیوم با زیرنویس
 • دانلودایرانیوم
 • فیلم ضد ایرانی ایرانیوم
 • دانلود زیرنویس فیلم ایرانیوم
 • دانلود مستند ایرانیوم با زیرنویس فارسی
 • دانلود رایگان فیلم ایرانیوم
 • دانلود ایرانیوم مشرق
 • زیر نویس فیلم ایرانیوم
 • فیلم ایرانیوم دانلود
 • دانلود فیلم سنگسار ثریا میم با لینک مستقیم
 • دانلود فیلم ایرانیوم با زیرنویس فارسی
 • فیلم ایرانیوم
 • دانلود ایرانیوم با زیرنویس فارسی
 • دانلود فیلم مستند ضد ایرانی ایرانیوم
 • ایرانیوم با زیرنویس
 • دانلود مستند اورانیوم با زیرنویس
اخبار khamenei.ir

آنلاین ببینید : سرنوشت تئوری های غربی

آنلاین گوش کنید : مداحی میثم مطیعی فاطمیه 91 در بیت رهبری

تازه ترین ها
پیوند های روزانه
حمایت از رضوان
برای تبلیغات خود با pqrezvan@gmail.com تماس بگیرید

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic